ŽIVOT JE JEN HRA

Resident Evil

5. října 2006 v 18:05 |  FILMY
Resident Evil - plakát
Tajemná společnost Umbrella Corporation provádí ve svých rozsáhlých podzemních laboratořích nebezpečné pokusy. V jednu chvíli uniká smrtící virus a centrální počítač uzavírá neprodyšně celou zasaženou oblast podzemního labyrintu a nechává zaměstnance laboratoře uvnitř celého pekla . Elitní komando v čele s Alicí (Milla Jovovich) a Rain (Michelle Rodriguez) dostává úkol, který je otázkou života a smrti - izolovat virus, který ohrožuje celé lidstvo. Brzo zjišťují, že všechno je ještě horší, než čekaly - virem zasažení zaměstnanci nejsou ani živí ani mrtví - nyní jsou z nich mimořádně agresivní zombie - nemrtvé bestie. Dokáže tým překonat počítač, najít antivirus a ubránit se nemrtvým? Kdo tohle peklo oživlého zla dokáže přežít? A kdo a kde je ten, jehož pomsta ohrožuje celé lidstvo?

Filmové zpracování populární počítačové hry je plné akce, napětí a atraktivní hudby. Autenticky přenáší zběsilé tempo celého dobrodružství na plátno, a zachovává tak jedinečnost kultu jménem Resident Evil
Český název: Resident Evil
Originální název: Resident Evil
Česká premiéra: 14. srpna 2002 (před 1512 dny)
Světová premiéra: 15. března 2002 (před 1663 dny)
Natočeno: USA 2002
Režie: Paul W.S.Anderson
Scénář: Paul W.S Anderson
Kamera: David Johnson
Hudba: Marco Beltrami
Hrají: Milla Jovovich(Alice),Michelle Rodriguez(Rain Ocampo),Eric Mabius (Matt Addison), James Purefoy (Spence Parks), Pasquale Aleardi (J. D. Salinas), Stephen Billington (pan White), Martin Crewes (Chad Caplan)
Přístupnost: od 15 let
Délka: 101 minut
Žánr: akční/thriller/horor/sci-fi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 WESKER WESKER | E-mail | 5. listopadu 2008 v 20:23 | Reagovat

JEDNCKA JE NEJLEPSI ALE PODLE HRY TO PRESNE NENI SEM TOTIS FANATIK RESIDENTU

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama