ŽIVOT JE JEN HRA

Mizerové II

8. října 2006 v 20:47 |  FILMY
Mizerové 2 - plakát
Detektivové z oddělení narkotik v Miami Mike Lowrey (Will Smith) a Marcus Burnett (Martin Lawrence) jsou přiděleni k úderné jednotce, jejímž úkolem je zastavit přísun extáze do města. Během vyšetřování shodou okolností odhalí rozsáhlý konspirační plán bezcitného drogového bosse Tapia (Jordi Molla), který chce rozšířit své impérium a ovládnout obchod s narkotiky v celém městě, přičemž hodlá zabít každého, kdo se mu postaví do cesty.

Věci se dále komplikují, když se Marcusova půvabná sestra Syd (Gabrielle Union), tajná agentka vládní organizace pro boj s drogami, dostane během křížové palby do zajetí zločinců, což oba hlavní hrdiny přinutí zajít až na samotnou hranici zákona. Mezi Mikem a Syd se navíc začne odvíjet romantický vztah, který jejího přehnaně starostlivého bratra přivádí k šílenství.

Marcus a Mike se však musejí povznést nad rozdíly ve svých povahách a společnými silami svrhnout Tapiu a jeho drogové království. Když se navíc Syd a její tajná identita ocitnou v nebezpečí, je sehrané duo Mizerů jedinou šancí na její vysvobození.
Český název: Mizerové 2
Originální název: Bad Boys
Česká premiéra: 2. října 2003 (před 1102 dny)
Natočeno: USA 2003
Režie: Michael Bay
Scénář: Ron Shelton, Jerry Stahl, Cormac Wibberley, Marianne Wibberley
Kamera: Amir Mokri
Hrají: Will Smith (Mike Lowrey), Martin Lawrence (Marcus Burnett), Jordi Molla (Hector Juan Carlos "Johnny" Tapia), Gabrielle Union (Syd), Peter Stormare (Alexei), Joe Pantolia (kapitán Howard)
Přístupnost: od 12 let
Délka: 146 minut
Žánr: akční
Distributor: Falcon
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama